O INWESTYCJI

Czy wiecie, że w Łodzi budują Metro?

Niesamowitą sprawą jest budowany pod Łodzią tunel średnicowy, który połączy stacje Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska (ok 6,5 km). Pomiędzy nimi powstają stacje pośrednie, co spowoduje, że będzie to drugie w Polsce metro.

Stacja Łódź Polesie jest budowana dosłownie w odległości około 150/200 metrów od naszej kamienicy numer 1. Więcej szczegółów można znaleźć tu: Łódzkie Metro – Nowy i szybki sposób podróży po mieście! (lodzkiemetro.pl). To wszystko spowoduje znaczny wzrost wartości mieszkań, a będzie on wynikiem  podniesienia standardu budynku oraz okolicy, a nie np. zmianami na rynku. Zatem inwestor zarabiać będzie na comiesięcznym czynszu, ale też dodatkowo na wzroście wartości jego mieszkania.

O INWESTYCJI

Czy Kamienica Piłkarza to jednorazowy projekt?

Z racji, że odnieśliśmy duży sukces, sprzedając zakładaną liczbę mieszkań w kilka miesięcy w czasie pandemii, to oczywiście będziemy kontynuować nasze projekty pod hasłem Kamienicy Piłkarza. Z racji, że sprzedaż mieszkania, poprzedzone jest kilkunastoma miesiącami prac w danej kamienicy, musimy działać z wyprzedzeniem. Kupiliśmy i będziemy kupować kolejne kamienice, tak aby dostarczyć w kolejnych latach, równie dobry towar, jakim są mieszkania na wynajem.

Czujemy ogromną wdzięczność oraz zaufanie, które objawiło się w wielu rozmowach z Wami. Dzięki temu, że sprzedajemy w tak innowacyjny sposób, to doskonale wiemy jakie macie potrzeby i co dla Was jest najważniejsze przy zakupie mieszkania na wynajem. Szczególnie dziękujemy tym klientom, którzy już dużo wcześniej wpłacili swoje pieniądze, na kolejne mieszkanie w następnej kamienicy. Warto wiedzieć, że te osoby, które już teraz chcą wpłacić pieniądze, będą miały potem pierwszeństwo w wyborze mieszkań i ich lokalizacji w budynku. Oczywiście pieniądze wpłacone na tym etapie są normalnie oprocentowane, na poziomie późniejszego zwrotu z wynajmu mieszkań. Nawet jeśli teraz nie masz pełnej kwoty na zakup mieszkania, a jedynie jakąś część, to też nic nie stoi na przeszkodzie, aby Wasze środki pracowały już u nas, a kiedyś zamieniły się w Wasze mieszkanie na wynajem.

O INWESTYCJI

Dlaczego wybraliśmy Łódź?

Naszym zdaniem Łódź jest ostatnim miastem w Polsce, w którym można w ścisłym centrum kupić mieszkanie w kamienicy w stosunkowo niskiej cenie. Spróbujcie kupić mieszkanie w takiej cenie, w odrestaurowanej kamienicy w centrum Krakowa, Warszawy, Gdańska, czy Wrocławia. Te miasta wydawały się bardziej oczywistym wyborem i osoby, które w odpowiednim momencie kupiły tam mieszkania, są dziś bardzo zadowolone.

Jesteśmy przekonani, że podobny okres dynamicznego rozwoju jest teraz przed Łodzią. I właśnie teraz, gdy całe obszary w centrum Łodzi są w trakcie imponującego programu rewitalizacji oraz budowane jest łódzkie metro, to najlepszy moment, aby tu zainwestować. Dlatego jesteśmy przekonani, że oprócz stałego dochodu z najmu nasi klienci zarobią również na ogólnym wzroście wartości nieruchomości w Łodzi w najbliższych latach.

O INWESTYCJI

Jak wybieramy lokalizacje naszych inwestycji?

Nieprzypadkowo kupujemy kamienice w przyszłościowych lokalizacjach, które już teraz są lubiane przez najemców. Dbamy o bliskość środków transportu, zieleni oraz centr handlowych. Wiemy też, gdzie miasto będzie prowadzić prace rewitalizacyjne. Ulica Legionów, gdzie mieści się nasze biuro oraz nasza kamienica numer 1, nie jest obecnie zbyt piękna, natomiast wkrótce będzie ona w pełni rewitalizowana, o czym można przeczytać tu: Ulica Legionów (Gdańska-Żeligowskiego) – Rewitalizacja (lodz.pl).

Kluczową sprawą jest położenie kamienicy około 500 metrów od Centrum Handlowego Manufaktura oraz budowanej stacji łódzkiego metra. Dodatkowo w około siedem minut spacerem dojdziemy do Placu Wolności, który jest początkiem historycznej części ulicy Piotrkowskiej. Kamienica nr 2 ma niebagatelny atut w postaci unikatowego widoku połowy mieszkań na zrewitalizowany park. Według nas przyszłość rynku najmu jest właśnie w takich, dobrze skomunikowanych lokalizacjach oraz takich, gdzie jest bezpośredni kontakt człowieka z naturą. Następna kamienica, która wejdzie do sprzedaży w 2023 roku, położona jest w szalenie pożądanym miejscu przez najemców. W samym sercu inteligenckiej Łodzi, gdzie od pokoleń mieszkają ludzie o wyższych aspiracjach. Bezpośrednia bliskość wyższych uczelni, daje dodatkowe zabezpieczenie w postaci stałego dopływu nowych najemców. Reasumując, możecie być pewni, że lokalizacja danego budynku oraz jego jak najlepszy stan, to dla nas sprawy absolutnie kluczowe.

O INWESTYCJI

Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć?

Każda osoba, która kupi mieszanie w naszej kamienicy lub pożyczy nam kapitał, zostanie członkiem Klubu Biznesowego. Oczywiście członkostwo w nim nie jest obowiązkowe. Jako właściciele mieszkań spotykamy się ze sobą, aby dobrze się poznać, robić wspólne biznesy oraz wspierać w dążeniu do wolności finansowej. Siłą takiej grupy są i będą relacje, bo lubimy robić interesy z ludźmi, których znamy i szanujemy.

Spotkania Klubu odbywają się w przepięknym hotelu Andels w Łodzi, tuż obok naszej pierwszej kamienicy, bo przecież miejsce ma znaczenie. Już teraz kontaktujemy Was ze sobą i pierwsze biznesy stały się faktem. Aby zostać członkiem Klubu Biznesowego, wystarczy zmienić miejsce Waszych oszczędności z lokaty bankowej na 0,01% na nas lub kupić u nas mieszkanie na wynajem.

Kontakt

Kamienica Piłkarza Sp. z o.o.
ul. Legionów 51/LU.3
91-069 Łódź

NIP:

727-284-52-64

Telefon:

514 444 101

E-mail:

adam@kamienicapilkarza.pl

Newsletter